• +48 601 52 36 31
  • biuro@artvision.pl

Już prawie nikt nie zamawia pylonów na stacje paliw z ręcznym systemem zmiany cen. Na rynku jest wiele firm oferujących elektroniczne systemy prezentacji cen oparte na diodach led. Niestety firmy te w większości za cel stawiają sobie niską cenę zapominając przy tym o potrzebach i specyfice stacji paliw. Systemy te zbudowane są na komponentach niskiej jakości lub sprawiają trudność przy zmianie cen, luksusem jest bezprzewodowy pilot, przeważnie należy podejść do pylonu z klawiaturą lub inną skrzynką i podpiąć się do sterownika, podłączenie takich systemów do komputera często wymaga dokupienia drogich urządzeń radiowych lub jest wogóle niemożliwe.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zespół fachowców z branży elektronicznej zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy do produkcji po 3 latach testów nasz własny system zmiany cen.

System charakteryzuje się prostotą i wygodą obsługi, już w wersji standardowej mamy do dyspozycji pilot bezprzewodowy oraz bezprzewodową komunikację do 300m z komputerem przy pomocy funkcjonalnej aplikacji PYLON CENOWY. Dodatkowo sterownik posiada gniazdo USB oraz moduł RS485 do podłączenia komputera dwużyłowym przewodem, wyjście RS485 pozwala również na podpięcie pylonu cenowego do systemu kasowego stacji paliw po odpowiedniej aplikacji protokołu przesyłu danych.

Podłączenie pylonu cenowego do komputera pozwala na skorzystanie z takich funkcji jak:

– zmiana cen

– mruganie cen

– wyłączanie poszczególnych cen na pylonie w przypadku braku danego paliwa

– ustawianie sposobu wyświetlania cen tzn. 8.88 (złotówki), 88,88 (euro, korony, forinty)

lub 88 (dla butli propan-butan)

– ustawienie jasności wyświetlaczy w dzień i osobno w nocy

– ustawienie momentu przy którym zapala się oświetlenie nocne pylonu

– kod blokujący pylon dla sprzedawców

– synchronizacja zegara ( wymaga dodatkowych wyświetlaczy na pylonie)

Sterownik w standardzie obsługuje 6 paliw (plus ewentualny zegar i termometr) lub 8 paliw.

Posiada 15 stopniową skalę jasności świecenia wyświetlaczy między dniem a nocą. Wbudowany system zapalania nocnego oświetlenia pylonu 16A. Jeden pilot bezprzewodowy + kabel do podpięcia pilota do komputera.

Dysponujemy cyframi o wysokości 20, 25, 30, 40 oraz 60 cm, inne rozmiary jesteśmy w stanie wyprodukować w terminie ok. 3 tygodni.

Zobacz na poniższych filmach prezentację systemu oraz instrukcję obsługi pylonu.

.

prosta zmiana cen w pylonie na stacji paliw

Program do zmian cen i obsługi pylonu cenowego na stacji paliw